Jesteśmy producentem produktów poligraficznych i produktów linii Personal Care.

CAPIRA jest również wyłącznym dystrybutorem długopisów marki UMA. Proponujemy jednak wiele więcej. Nasza firma skupia się na indywidualnych projektach tworzonych pod konkretnego klienta.

Zapoznaj się z linią kreatywnych produktów CREATIVE PRODUCT   Zobacz katalog  Pobierz PDF

 

 

Długopisy UMA

Ponad 200 wzorów plastikowych, metalowych i drewnianych długopisów wysokiej jakości. Szeroka gama kolorów, kształtów i materiałów w połączeniu z dodatkowymi funkcjami. UMA to zarówno tradycyjne wzory, jak i nowoczesny design. To długopisy dla każdego i na każdą okazję.

Zobacz katalog

Poligrafia

Poligrafia w standardowym i indywidualnym wydaniu. Możliwość zamówienia typowego projektu lub projektu spersonalizowanego. Opcji jest wiele. Każdy gadżet może być wyjątkowy i niepowtarzalny. Od pudełek w dowolnym kształcie, przez kalendarze, notesy po zestawy z samoprzylepnymi znacznikami. Po inspiracje zapraszamy do katalogu.

Zobacz katalog

Personal care

Linia produktów kosmetycznych i artykułów higieny osobistej – niezawodny nośnik reklamy. Zdrowie i higiena to dzisiaj priorytet. Zadbaj, aby Twoje produkty podążały z duchem czasu. Wybieraj rozwiązania sobie przyjazne wśród naszych: chusteczek higienicznych i odświeżających, aromatów do powietrza, odświeżaczy, żeli antybakteryjnych, plastrów, szminek ochronnych…

Zobacz katalog

 

KREATYWNY PRODUKT

funduszeEU