CHCESZ ZROBIĆ COŚ CIEKAWEGO? WSKOCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Wyślij swoje CV na adres praca@capira.pl

Obecnie REKRUTUJEMY na stanowiska

  • specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim
  • specjalista ds. marketingu

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ze znajomością j. angielskiego

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów reklamowych (głównie poligraficznych) dopasowanych do potrzeb klienta
  • Systematyczne rozwijanie bazy klientów
  • Kompleksowa obsługa klienta (dopasowanie oferty do potrzeb klienta, negocjacje, obsługa zamówień; podstawowym narzędziem pracy jest telefon i e-mail)
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami na rynku polskim i europejskim
  • Udział w targach branżowych oraz spotkaniach z klientami (również on-line)
  • Tworzenie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy
  • Codzienne raportowanie wyników pracy w firmowym systemie CRM

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka na poziomie B2 – warunek konieczny
  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B
  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista
  • Samodzielność, rzetelność, orientacja na wyniki
  • Gotowość do podróży służbowych i reprezentowania firmy podczas targów branżowych (kilka wyjazdów jedno-dwudniowych w ciągu kwartału; min. 3-4 imprezy targowe w roku)
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem (niemiecki, włoski, hiszpański, francuski)

To oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się rodzinnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Premie i prowizje związane z realizacją planów
  • Szkolenie wprowadzające oraz wsparcie na etapie wdrażania
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne podnoszące kompetencje
  • Możliwość skorzystania z programu MultiSport
  • Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni miesiąca
  • Owocowe środy i nielimitowane ilości kawy i herbaty
  • Praca w godzinach 8:00 – 16:00 z możliwością przesunięć w godzinach 7:30 – 17:30

 APLIKUJĘ ! sprzedaż

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Posmakowałeś już pracy w marketingu i zależy Ci na rozwinięciu skrzydeł przy kolejnych projektach? Dobrze się składa! Szukamy kreatywnej, kompetentnej i zmotywowanej postaci, która wniesie kreatywnego ducha w komunikację z naszymi klientami, ale i do naszego zespołu. Daj nam się poznać: wyślij swoje CV i napisz coś o sobie. Jesteśmy Ciebie ciekawi.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej
  • Planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych
  • Opracowanie treści marketingowych do wyselekcjonowanych grup odbiorców (cykliczny newsletter, direct mailing)
  • Prowadzenie kanałów SM (Facebook, Instagram) przy współpracy z grafikiem
  • Organizacja imprez branżowych
  • Prowadzenia działań komunikacyjnych i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Poszerzanie bazy klientów
  • Poszukiwanie najbardziej efektywnych form marketingowych dla firmy
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych i wsparcia sprzedaży
  • Monitorowanie i analiza rynku

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi i rozwiązań marketingowych
  • Umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych
  • Kreatywne podejście do realizacji wyznaczonych celów i dbanie o ich jakość wykonania
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne
  • Zaangażowanie w pracę oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań
  • Znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office
  • Znajomość systemu freshmail będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się rodzinnej firmie o międzynarodowym zasięgu i zgranym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dużą swobodę w działaniu
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

APLIKUJĘ ! marketing

Prosimy o załączenie do CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego przez firmę Capira zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”