Poszukujemy dynamicznej postaci, która swoją osobą wzbogaci zespół CAPIRA creative product.

Osoby pozytywnie nastawionej do życia i pracy, wnoszącej energię do miejsca i zadań, którymi się zajmuje.

Samodzielnej i nastawionej na rozwiązania, dostrzegającej wyzwania, a nie problemy.

„Jednym słowem” osoby z charyzmą i charakterem!

Jeśli jesteś osobą:

  • należącą do grupy 15% zaangażowanych pracowników w Polsce,
  • otwartą, która nie boi się kontaktu face to face i telefonicznego z drugim człowiekiem – klientem,
  • nastawioną na jakość i aktywne pozyskiwanie klientów oraz zamówień,
  • którą do działania motywują stawiane przed nią plany sprzedażowe i delegowane zadania
  • nastawioną na ciągły samorozwój – poszerzanie wiedzy na temat branży i produktu, a także technik sprzedaży

… to oznacza, że szukamy Ciebie.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@capira.pl

Specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka angielskiego

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów do klientów biznesowych na rynki zagraniczne
  • Aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych
  • Codzienny kontakt z dedykowaną grupą klientów
  • Analiza potrzeb klienta i przygotowywanie ofert
  • Dążenie do realizacji celów handlowych
  • Odpowiedzialność za sprzedaż w powierzonym obszarze
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Wizyty u klientów
  • Udział w targach branżowych
  • Budowanie wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub francuskiego – warunek konieczny (rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa etc.)
  • Dobra znajomość języka włoskiego/hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • Silnej motywacji w osiąganiu postawionych celów, samodzielności i inicjatywy
  • Umiejętności identyfikowania potrzeb klienta
  • Komunikatywności i otwartości pozwalających na dobry kontakt z klientem
  • Dyspozycyjności – wizyty wyjazdowe u klientów, targi
  • Umiejętności nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Uczciwości i zaangażowania
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • Biegłej obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (pełny etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Koleżeńskie i otwarte środowisko pracy
  • Szkolenia sprzedażowe
  • Możliwość skorzystania z programu MultiSport

Grafik komputerowy

Opis stanowiska :

  • Tworzenie projektów graficznych
  • Przygotowywanie projektów do druku
  • Tworzenie makiet produktów
  • Przygotowywanie kreacji internetowych kampanii marketingowych (strona, Facebook, newsletter)

Oczekujemy :

  • Doświadczenia w tworzeniu grafik 2D – poparte portfolio
  • Doświadczenia w projektowaniu opakowań
  • Biegła obsługa programów grafnicznych: Corel Draw X5 i wyższe, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, mile widziane 3Ds Max
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności posługiwania się tabletem graficznym
  • Znajomości aktualnych trendów w tworzeniu grafiki
  • Szeroko rozwiniętej wyobraźni przestrzennej
  • Kreatywnego myślenie i oryginalnych pomysłów
  • Predyspozycji marketingowych
  • Terminowości, rzetelności, dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Duże wyzwania i realizację projektów dla najbardziej prestiżowych marek

Specjalista ds. administracji i logistyki

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, zakup i prowadzenie ewidencji środków trwałych, udział w codziennych pracach biura.

Do zadań pracownika administracyjnego należą:

  • prowadzenie rejestru pism przychodzących i wychodzących – nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • prowadzenie dokumentacji biurowej,
  • współpraca z biurem rachunkowym – sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami,
  • przygotowanie raportów kasowych,
  • sporządzanie wymaganych protokołów, sprawozdań, zestawień (m.in. INTRASTAT)
  • kontrola faktur zakupowych, wystawianie faktur kontrahentom firmy, dbanie o należności dla firmy
  • udostępnianie dokumentów (w tym faktur) klientom wewnętrznym i zewnętrznym,
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz – dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • archiwizacja i przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • ścisła współpraca z pracownikami magazynu,
  • organizowanie prac związanych z inwentaryzacją magazynu,
  • kontrola i analizowanie stanów magazynowych,
  • organizacja transportów dla firmy i kontrahentów : kontakt z firmami świadczącymi usługi transportowe, negocjowanie najlepszych warunków, wyceny transportów, realizacja zleceń transportowych, nadzór przebiegu zlecenia transportowego

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego – warunek konieczny (rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa etc.)
  • umiejętności negocjacyjnych, analitycznych
  • wykształcenia wyższego, najlepiej – techniczne, ekonomiczne
  • umiejętności planowania i organizacji pracy
  • umiejętności pracy w stresie i pod presją czasu
  • biegłej obsługi komputera, w tym doskonałej obsługi arkuszy kalkulacyjnych
  • dokładności, rzetelności
  • wysokiej kultury osobistej
  • doświadczenie zawodowe w Dziale Zakupów będzie atutem
  • znajomość programu SUBIEKT będzie bardzo dużym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (pół etatu)

Prosimy o załączenie do CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.